W ramach usługi BHP – Wolsztyn i w okolicach, podchodzimy do klientów indywidualnie

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę BHP. Wolsztyn w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej czy też pierwszej pomocy potrzebuje wsparcia. Podczas naszej dotychczasowej działalności możemy pochwalić się obsługą firm jako zewnętrzna jednostka odpowiedzialna za BHP i PPOŻ. Nasza działalność o zakresie doradczo-szkoleniowym jest zawsze zgodna z aktualnymi przepisami prawa.

Oferta BHP, Wolsztyn, Babimost, kierowana jest do wszelkich podmiotów gospodarczych na wspomnianych terenach. Potrzebują oni natychmiastowych porad, jak i tych, gdzie posiadamy podpisaną umowę o stałej współpracy. Pełniony przez nas outsourcing BHP i PPOŻ jest bardzo efektywny, a proponowana strategia należy do jednych z najbardziej korzystnych cenowo. Warunki umowy BHP – Wolsztyn i inne miasta ustalają w sposób indywidualny, w zależności od liczby zatrudnionych pracowników, czy zakresu potrzeb klienta.

Efektywne wykorzystanie zdobytego doświadczenia

Ciągłe doskonalenie naszych specjalistów ds. BHP i oferowane przez nas usługi BHP – Wolsztyn wykonujemy z należytą starannością. Rzetelna obsługa, terminowość i profesjonalizm, to wyraz tego, że szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Nasza elastyczność pozwala nam na dostosowanie się do oczekiwań, możliwości i potrzeb. Rozwiązania, które wdrażamy mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa.

Jesteśmy w stanie udzielić porad sprzyjających poprawie warunków bezpieczeństwa i higieny pracy. Nowoczesne metody zarządzania bezpieczeństwem na terenie zakładów pracy, to nasza specjalność. Kluczem do poprawy zachowań i bezpieczeństwa pracowników, jest budowanie odpowiedniej kultury pracy w ramach BHP. Wolsztyn jako miasto może z tego korzystać. Posiadane przez nas wykształcenie i doświadczenia przekuwamy w ciekawe i urozmaicone szkolenia, które są interesujące wobec standardowych wykładów. Prezentacje multimedialne, filmy instruktażowe, to media, które w przystępny sposób przekażą każdemu sens przestrzegania przepisów BHP.

Jak możemy Tobie pomóc?

Adres

Hotel Behapowiec ***
ul. Nowa 27
62-065 Grodzisk Wielkopolski
NIP 788-00-26-129

Telefon

Tel.: +48 61 44 21 139 w.2
Fax: +48 61 44 21 246

Email

Obsługa Klienta:
info@bhpszkolenia.pl